Новини
Деца направиха картички за медиците от ВМА
21.12.2023
Младежите от Столичната организация на Българския Червен кръст (БЧК) дариха десетки коледни картички за медиците от Военномедицинска академия (ВМА).
Цветните пожелания са изработени от ученици и ще носят празнично настроение за екипите, които ще са дежурни в празничните дни.
Благодарим Ви, че се грижите за нас и всички, които имат нужда, обърна се към медиците Долли Петрова от БЧК.
Ние Ви благодарим от сърце, че за поредна година ни подкрепяте и носите усмивки – не само за нас, но и за нашите пациенти. Бъдете здрави, заяви от своя страна Валентина Цекова, главна медицинска сестра на ВМА.
Светли празници!
