Новини
Докторе, благодаря за топлината и сърдечността!
05.11.2022
Уважаеми господин генерал-майор проф. Мутафчийски,
Искам да изкажа искрената си благодарност към д-р Владимир Пранджев – началник на отделение в Клиника „Неврохирургия”.
В началото на месец октомври получих силни болки, не можех да се движа. Имах направен ЯМР и знаех, че имам дискова херния. Много се колебаех къде и при кой специалист-неврохирург да отида за консултация. Имах късмета да попадна на ръководената от Вас Военномедицинска академия. След прегледа ми при д-р Пранджев всички страхове и цялата ми предубеденост изчезнаха. Вече нямах никакво съмнение на кой лекар ще се доверя.
Д-р Владимир Пранджев ме спечели с топлината и сърдечността, която излъчваше. Нито тежката операция, която беше извършил, доакто го чакахме, нито умората, която сигурно е изпитвал, не помрачиха смивката и отзивчивостта му. Уникален лекар и професионалист, мил, добър и приветлив човек!
Благодаря много за грижите и високоспециализираната медицинска помощ и лечение, които получих от екипа на Клиника „Неврохирургия” на ВМА.
Бъдете здрави и благословени за труда си и благородната професия, която сте избрали!
На Вас, генерал-майор проф. Мутафчийски, пожелавам все така да имате много поводи за гордост с колегите си!
С уважение и благодарност:
Анастасия Долапчиева, град Свиленград
БЛАГОДАРИМ ЗА ДОВЕРИЕТО!
