ВАКСИНАЦИОНЕН ЦЕНТЪР - ВМА

Новини

    Докторе, благодаря за топлината и сърдечността!

    05.11.2022

    Уважаеми господин генерал-майор проф. Мутафчийски,

    Искам да изкажа искрената си благодарност към д-р Владимир Пранджев – началник на отделение в Клиника „Неврохирургия”.

    В началото на месец октомври получих силни болки, не можех да се движа. Имах направен ЯМР и знаех, че имам дискова херния. Много се колебаех къде и при кой специалист-неврохирург да отида за консултация. Имах късмета да попадна на ръководената от Вас Военномедицинска академия.  След прегледа ми при д-р Пранджев всички страхове и цялата ми предубеденост изчезнаха. Вече нямах никакво съмнение на кой лекар ще се доверя.

    Д-р Владимир Пранджев ме спечели с топлината и сърдечността, която излъчваше. Нито тежката операция, която беше извършил, доакто го чакахме, нито умората, която сигурно е изпитвал, не помрачиха смивката и отзивчивостта му. Уникален лекар и професионалист, мил, добър и приветлив човек!

    Благодаря много за грижите и високоспециализираната медицинска помощ и лечение, които получих от екипа на Клиника „Неврохирургия” на ВМА.

    Бъдете здрави и благословени за труда си и благородната професия,  която сте избрали!

    На Вас, генерал-майор проф. Мутафчийски, пожелавам все така да имате много поводи за гордост с колегите си!

    С уважение и благодарност:

    Анастасия Долапчиева, град Свиленград

    БЛАГОДАРИМ ЗА ДОВЕРИЕТО!