ВАКСИНАЦИОНЕН ЦЕНТЪР - ВМА

Новини

    Когато грижата оставя следа

    15.03.2026

     

    Най-истинската оценка за труда на медиците идва от хората, на които са помогнали – пациентите. От онези моменти, когато зад болката и притеснението човек срещне не само висок професионализъм, но и внимание, търпение и искрена човешка грижа.

    Следващият благодарствен адрес е израз на такава признателност. В своето писмо Асен споделя своята благодарност към екипа на Клиниката по физикална и рехабилитационна медицина на ВМА – специалисти, които със знанията, опита и отношението си правят пътя към възстановяването по-лек и по-уверен за хората, поверили им здравето си.

    „Уважаема доцент Христина Миланова,

    Пиша Ви с благодарност за отличния екип, който сте събрали в Клиниката по физикална и рехабилитационна медицина на ВМА.

    Хората, които работят в отделението са прекрасни специалисти.

    Д-р Виолета Боянова е истински професионалист – досега не съм бил преглеждан така внимателно и обстойно. Вярвам, че предписаната терапия ми се отразява много добре, защото е прецизно преценена заради дългогодишния ѝ опит.

    А рехабилитаторите, които работят в 14-и кабинет, Кристина, Мария, Преслава и Нели, са изключително мили професионалисти, благодарение на които при всяко посещение се чувствам като у дома си – деликатно и експертно обгрижен.

    Въпреки че са много натоварени, те винаги са учтиви и търпеливи с пациентите, за което само мога да им се възхищавам.

    Пожелавам Ви още дълги години да задържите нивото на поверената Ви клиника високо, каквото е сега.“

    С благодарност: Асен Д.